O Sklepie

Artykuły biurowe w Bielsku | Tanie Tusze i Tonery


w szerokiej ofercie i atrakcyjnych cenach

 

Jesteśmy Polską firmą rodzinną, której 28 lat doświadczeń, przyjęte standardy obsługi i starannie wyselekcjonowane produkty zapewniają porządek i płynną pracę w każdym biurze, oraz bezpieczne i wygodne zakupy.

Wyobraź sobie że oszczedzasz czas unikając korków oraz poszukiwania miejsca na parkingu. Oszczędzasz energię, która byłaby Ci potrzebna do załadowania towaru do samochodu i wniesienia go do biura, a przy tym oszczędzasz pieniądze, eliminując koszt paliwa, jaki poniósłbyś dojeżdżając do sklepu. Czy zdajesz już sobie sprawę, na ile proponowane przez nas rozwiązanie jest dla Ciebie korzystne?

Zakupy w naszym sklepie staną się dla Ciebie źródłem satysfakcji, o ile należysz do tych, którzy cenią swój czas, wygodę oraz szanują dobrej jakości produkty. Handel artykułami biurowymi to nasza specjalność. Jesteśmy ekspertami w swojej branży, więc możemy służyć Ci pomocą doradczą, dzięki czemu będziesz zawsze zadowolony z zakupów. Podczas gdy inni będą w pocie czoła przebijać się w korkach przez miasto, ty wygodnie, np. popijając kawę, możesz zaczekać aż dostarczymy Ci Twoje zamówienie wprost do biura. 

 

Wolisz zapłacić online, czy też kurierowi podczas odbioru swojego zamówienia?
Nasz sklep gwarantuje wybór dogodnego dla Ciebie sposobu płatności.
Informacje na ten temat znajdziesz w Regulaminie Sklepu.


Pewnie nie jesteś jeszcze w stanie wyobrazić sobie jak korzystne jest zapewnienie swojemu miejscu pracy dobrego dostawcy artykułów biurowych. Możesz to zrobić łatwo i sprawnie wybierając produkty z naszego sklepu internetowego lub też kontaktując się z miłą obsługą podczas zamówień telefonicznych. Pomyśl, jak bardzo możesz być zadowolony korzystając z naszych usług.
 
Zanim opuścisz tę stronę pomyśl, czy wolisz teraz zadzwonić by złożyć zamówienie, a może wygodniej będzie Ci zrealizować zakupy poprzez sklep internetowy? 
NAGRODY

W październiku 2014 roku zostaliśmy laureatem konkursu na najlepszą stronę www, w branży PBSIZ (papiernicze, biurowe, szkolne i zabawki). 
 

Producenci

Towar dnia

Toner zamiennik Hp 12A czarny (Q2612A) Smart Print

Cena: 49,00 zł z VAT